Rezultati SKT TOP 10

2017  2016  2015  2014  2013  2012

Rezultati za posamezno leto so predstavljeni v tabelah s slikovnimi povezavami. Za hitrejši pregled so na voljo zgoraj navedene hitre povezave s posameznimi letnicami. Galerije slik podelitev pa so na ogled pod zavihkom Galerija slik.

REZULTATI SKT TOP 10 2017

Place / Mesto Name / Ime psa Breed / Pasma Owner / Lastnik
1. DANTE DEO'S LIBER AT Damir Homolak & Demis Skaza
2. SLICEY TREAT HER RIGHT LAK Mateja Kosi
3. TOUCHSTAR CLASH OF CLANS JRT Petra Prijatelj
4. SLICEY MUFFIN LAK Mateja Kosi
5. BRIGOREE BLONDIE WHT Erika Kremser
6. DANTE DEO’S APOLLON AT Maja Šumer & Demis Skaza
7. CHERYL BILA AMFORA WHT Namestnik – Gale
8. AURORA SKY NELI’S STARS YT Nena Lipnik
9. ALL EYES ON ME NELI’S STARS YT Nena Lipnik
10. BRIGOREE DREAM OF MY LIFE WHT Erika Kremser
Vsem zmagovalcem iskreno čestitamo! Podelitev priznanj bo na 21.04.2017 v okviru BIS programa 23. klubske razstave za terierje v Mariboru. Vse naprošamo za prisotnost in posredovanje fotografije uvrščenega psa na sktklub@gmail.com.

back to top

REZULTATI SKT TOP 10 2016

Place / Mesto Name / Ime psa Breed / Pasma Owner / Lastnik
1. TOUCHSTAR CLASH OF CLANS JRT Petra Prijatelj & Janez Plestenjak
2. SHADOW OF AIRE LOVER BOY AT Alenka Kučer
3. NO COPYRIGHT FULLTIME LOVER CAT Nataša Predalič
4. HARMON DANATERA CAT Nataša Predalič
5. DANTE DEO’S APOLLON AT Maja Šumer & Demis Skaza
6. LEONHARD’S LEON KING BRIGOREE WHT Erika Kremser & Tina Sterguljc Krušič
7. BRIGOREE DREAM OF MY LIFE WHT Erika Kremser
8. ALISON ASCON BOHEMIA CAT Miha Mihelič
9. BRIGOREE UNICORN WHT Erika Kremser
10. BRIGOREE BLONDIE WHT Erika Kremser

back to top

REZULTATI SKT TOP 10 2015

Place / Mesto Name / Ime psa Breed / Pasma Owner / Lastnik
1. GAME ON TERRA VIVA BTM Sanela Rajher & Walther Prader
2. PEABAR GOODNESS GRACIOUS ŠT Maša Široka
3. LEONHARD’S LEON KING BRIGOREE WHT Erika Kremser & Tina Sterguljc Krušič
4. NO COPYRIGHT FULLTIME LOVER CAT Nataša Predalič
5. PEABAR I’M ON FIRE DEL COLLE DI OTTONE ŠT Maša Široka
6. LOST ANGELS HAYBUZA LONG STEP AST Sanela Rajher
7. BRIGOREE BLISK WHT Matic Berginc
8. HALLE BERRY LONG STEP AST Sanela Rajher & Walther Prader
9. BRIGOREE BLONDIE WHT Erika Kremser
10. HARMON DANATERA CAT Nataša Predalič

back to top

REZULTATI SKT TOP 10 2014

Place / Mesto Name / Ime psa Breed / Pasma Owner / Lastnik
1. DON’T MESS WITH ME RED NOKOMIS AT Pristovnik & Skaza
2. BEATRICE LONG STEP AST Sanela Rajher & Walther Prader
3. LOST ANGELS HAYABUZA LONG STEP AST Sanela Rajher & Walther Prader
4. ININI GREGORJANSKA SHT Namestnik – Gale
5. BRIGOREE BLONDIE WHT Erika Kremser
6. LEONHARD’S LEON KING BRIGOREE WHT Kremser & Sterguljc Krušič
7. HALLE BERRY LONG STEP AST Sanela Rajher & Walther Prader
8. ISCHYLA SPTUJSKA WHT Erika Kremser
9. GUDYORK CHELSABEN YT Tina Goričan & Urban Hribernik
10. HARMON DANATERA CAT Nataša Predalič

back to top

REZULTATI SKT TOP 10 2013

Place / Mesto Name / Ime psa Breed / Pasma Owner / Lastnik
1. BEATRICE LONG STEP AST Sanela Rajher & Walther Prader
2. DON’T MESS WITH ME RED NOKOMIS AT Pristovnik & Skaza
3. ININI GREGORJANSKA SHT Namestnik – Gale
4. SNOW VALLEY MERLIN OF SI*LUXUS PRT Tina Testen
5. HARMON DANATERA CAT Nataša Predalič
6. DESMIDIALES DAYDREAMER YT Lipnik & Škopelja
7. BRIGOREE UNICORN WHT Erika Kremser
8. UNDER THE STARS OF MCKRUSTER WHT Tina Sterguljc Krušič & Janja Radaš
9. LOST ANGELS HAYABUZA LONG STEP AST Sanela Rajher
10. GUDYORK CHELSABEN YT Tina Goričan & Urban Hribernik

back to top

REZULTATI SKT TOP 10 2012

Place / Mesto Name / Ime psa Breed / Pasma Owner / Lastnik
1. AJ ARTILERY’S PARTY BOY AST Andrej Oman
2. BEATRICE LONG STEP AST Rajher & Prader
3. BRAXTON OF ALLSTARMAN’S CLAN SCW Janja Beg
4. SWEET MAGIC HOT AND EXCLUSIVE YT Klara Škopelja
5. JANAN JUŠA NOVO MESTO SCW Lela Hafner
6. DESMIDIALES DAYDREAMER YT Škopelja & Lipnik
7. SNOW VALLEY MERLIN OF SI’LUXUS PRT Tina Testen
8. BRIGOREE UNICORN WHT Erika Kremser
9. MERCURY FOX YOKO FOXW Rajher & Prader
10. LEXUS LONG STEP AST Rajher & Prader

back to top